• 1
 • 14
 • 15
 • 2
 • 20
 • 21
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

 • Významným sousedem je bezpochyby Praha, její blízkost ovlivňuje zásadně život v obci.

  Řada obyvatel jezdí do školy i za prací do Prahy, ale na druhou stranu Pražané jezdí, nebo chodí do Unětic. Únětický pivovar byl postaven kolem roku 1710, pivo se však vařilo již v 16. století. Vedle našich kulturních aktivit je přivádí i další zajímavá místa mikroregionu. 

  Zahájíme–li malou procházku okolím obce u rybníka pod Holým vrchem projdeme malebným Tichým údolím po proudu potoka až do Roztok. Zde poblíž soutoku s Vltavou je zámek, sídlo Středočeského muzea, kde je v průběhu roku vždy k vidění celá řada zajímavých výstav a velmi zajímavá a netradiční archeologická exposice. Po proudu Vltavy se dostaneme ke Klecanskému jezu, který je technickou památkou. Přes řeku uvidíme panorama lomu se zajímavými geologickými útvary.

  Moc pěkný je výlet na kolech dál podél Vltavy.Proti proudu Únětického potoka se přes Černý vůl, Statenice a les Juliana dostaneme do Tuchoměřic a na hrad Okoř. Okolí Únětic nabízí několik tras pro polodenní výlety. V sezoně může být příjemným cílem výletu některá z nabídky společenských či kulturních akcí pořádaných v Roztokách, Úněticích či na Okoři.

 • Únětice jsou historicky i kulturně jednou z nejstarších osad, známých na území Čech. Okolí dnešních Únětic bylo osídleno již ve starší době bronzové (1900 až 1500 let před n.l.)

  Únětickou kulturu a její vývoj můžeme studovat i na základě nálezů bronzových předmětů, je doloženo i využívání jeskyní. Dále hroby na Holém vrchu i poklad sedmi nádherně zdobených dýk. Základními archeologickými prameny ke studiu kultury jsou keramické nádoby a bronzové výrobky (zbraně, šperky, nástroje). K výrobě nástrojů se na počátku doby bronzové užíval i kámen, kost a paroh. Ozdoby zhotovovali únětičtí šperkaři z bronzu, z jantaru i ze zlata. Na základě archeologických nálezů víme, že únětickou kulturu utvořila společnost zemědělců, řemeslníků, obchodníků a možná i horníků z měděných a cínových dolů.

 • Hledáte-li své nové bydlení, nebo vhodnou investici do bydlení s následným ziskem z pronájmu, bude pro Vás jistě prioritní, kde je objekt situován, jaké má okolí a jaký budete mít každodenní výhled z jeho oken a balkonů. Naše byty Vám nabízí optimální dispozice bytů, orientaci, celodenní oslunění a plnou světelnost interiéru.
 • Obec Únětice leží v nadmořské výšce 240-260 m severozápadně od Prahy v tzv. Pražské kotlině v údolí Únětického potoka a její katastr sousedí jednak přímo s katastrálním územím Prahy 6, tak s chráněným územím Tichého údolí. Praktickou výhodou tohoto místa je blízkost k centru Prahy, dojezd autem k metru Dejvická nebo na letiště je pouhých 10 minut. V sousedním Suchdole bude v budoucnosti realizován dálniční okruh Bohnice – Ruzyně, který obec Únětice nebude akusticky ani vizuálně rušit a navíc ještě zlepší už tak velice dobrou dostupnost do všech směrů od Prahy. 

 • K dispozici jsou byty různých velikostí od 2+kk do 5+kk s vnitřní užitnou plochou od 55m2 do 160 m2.

 • Všechny bytové jednotky mají jeden až tři balkony, přízemní byty mají vlastní zahrádky. Jsou velké tak akorát, aby byly využity k odpočinku a k posezení.

Byt č.11, 1+kk 33m2 se zahrádkou 33m2 (CENA za 1m2)
Byt č.11, 1+kk 33m2 se zahrádkou 33m2 (CENA za 1m2)
Byt č.11, 1+kk 33m2 se zahrádkou 33m2 (CENA za 1m2)
Byt č.11, 1+kk 33m2 se zahrádkou 33m2 (CENA za 1m2)
Byt č.11, 1+kk 33m2 se zahrádkou 33m2 (CENA za 1m2)

Byt č.11, 1+kk 33m2 se zahrádkou 33m2 (CENA za 1m2)

Cena
79.000 Kč

 

Cena za 1m2 činí 79.000,-Kč/m2 včetně DPH

 

Bytový dům Únětická vyhlídka

Byt č.11, 1+kk 33m2 se zahrádkou 33m2

 

Předmětný byt 1+kk se nachází ve 1.NP, má vlastní zahrádku o velikosti 33m2. Byt má podlahové topení. Byt se prodává bez kuchyňské linky. Při výstavbě byly použity jen kvalitní materiály ( pálená cihla, dřevěná okna s trojitými skly, kvalitní dřevěné podlahy, dřevěné dveře, italské luxusní obklady ).

Dům se nachází v klidné lokalitě obklopené přírodou, v sousedství Prahy 6. Autobusová zastávka je 3 minuty od domu. Cesta autem k metru Dejvická nebo na letiště trvá pouhých 10 minut. 

Náš hypotéční poradce Vám pečlivě připraví individuální nabídku hypotéčního úvěru dle Vašich finančních možností. Porovná pro Vás nejen úrokové sazby jednotlivých bank ale i celkové náklady včetně všech poplatků spojených s úvěrem.

 

 
Powered by Phoca Cart

FINANCOVÁNÍ

S financováním koupě Vašeho bydlení prostřednictvím hypotéčního úvěru Vám rádi poradíme. Náš hypotéční poradce Vám pečlivě připraví individuální nabídku hypotéčního úvěru dle Vašich finančních možností. Porovná pro Vás nejen úrokové sazby jednotlivých bank ale i celkové náklady včetně všech poplatků spojených s úvěrem.

living-residence

 

Praha 6, 160 00 // Šumberova 347/30, Veleslavín
IČO: 01964640

PETRA KREJZOVÁ  
realitní makléřka

telefon : +420 602 558 250
   email : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.